
Мітчик M6x1,0 мм INTERTOOL SD-8116
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-8116
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8116
| Тип | позначник |
|---|---|
| Розмір | М6x1,0 мм |
| Вага | 0,016 кг |
| Об'єм | 0,000116 куб.м |
ОПИС
Слюсарний інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.016 кг |
| Обсяг | 0.000116 м. куб |
| Тип | Позначник |
- Ціна: 26 ₴

