
Диск універсальний для наждачного паперу 125 мм, M14, h = 4 мм, діам. стрижня — 10 мм INTERTOOL ST-6001
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: ST-6001
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ST-6001
| Тип | диск для нажданого паперу |
|---|---|
| Діаметр стрижня | 10 мм |
| Тримач | М14 |
| Висота платформи | 4 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 0,150 кг |
| Об'єм | 0,000848 куб.м |
ОПИС
Кріпильна платформа INTERTOOL ST-6001 для наждачних кругів застосовується в ексцентрикових шліфувальних машинах і забезпечує можливість швидкої заміни шліфувальних кругів.
Особливості
Швидка заміна шліфувальних кругів,
Застосування: кутова шліфувальна машина або дриль,
Амортизатор: EVA — етиленвінілацетат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.150 кг |
| Висота платформи | 4 мм |
| Тримач | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр стрижня | 10 мм |
| Обсяг | 0.000848 м. куб |
| Тип | диск для наждачного паперу |
- Ціна: 60 ₴

