
Свердло для дерева спіральне 20*460 мм INTERTOOL SW-2046
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SW-2046
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SW-2046
| Діаметр свердла | 20 мм |
|---|---|
| Довжина свердла | 460 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Вага | 0,480 кг |
| Об'єм | 0,000621 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.480 кг |
| Діаметр свердла | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина свердла | 460 мм |
| Обсяг | 0.000621 м. куб |
- Ціна: 193 ₴

