Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SWB-1440
| Тип | сверло |
|---|---|
| Довжина свердла | 400 мм |
| Діаметр свердла | 14 мм |
| Вага | 0,250 кг |
| Об'єм | 0,000172 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.250 кг |
| Діаметр свердла | 14 мм |
| Довжина свердла | 400 мм |
| Обсяг | 0.000172 м. куб |
- Ціна: 80 ₴


