Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3005
| Тип насадки | SL6,5 мм |
|---|---|
| Робоча довжина | 100 мм |
| Вага | 0,121 кг |
| Об'єм | 0,000355 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.121 кг |
| Обсяг | 0.000355 м. куб |
| Робоча довжина | 100 мм |
| Тип насадки | SL6,5 |
- Ціна: 34 ₴


