
Викрутка ізольована шліцьова 1,6x8,00 мм, 175 мм, 1000 В INTERTOOL VT-3208
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-3208
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3208
| Тип насадки | SL8 мм |
|---|---|
| Напруга | 1000 В |
| Робоча довжина | 175 мм |
| Вага | 0,175 кг |
| Об'єм | 0,000260 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.175 кг |
| Напруга | 1000 В |
| Обсяг | 0.00026 м. куб |
| Робоча довжина | 175 мм |
| Тип насадки | SL8 |
- Ціна: 84 ₴

