Характеристики Стрічкова пилка JET JWBS-8-М
| Споживана (вихідна) потужність | 0,25 (0,18) кВт |
| Швидкість руху пиляльного полотна | 900 м/хв |
| Довжина пиляльного полотна | 1400 мм |
| Ширина пиляльного полотна | 3-8 мм |
| Діаметр шківів | 210 мм |
| Кут нахилу робочого столу | 0-45º |
| Максимальна висота заготівлі | 80 мм |
| Максимальна ширина заготівлі (просвіт до рами) | 205 мм |
| Розміри робочого столу (ДхШ) | 305х305 мм |
| Діаметр витяжного штуцера | 35 мм |
| Габаритні розміри(ДхШхВ) | 405х440х690 мм |
| Вага | 20 кг |
Комплектація Стрічкова пилка JET JWBS-8-М
- Ковзаючі штифтові напрямні пильного полотна
- Регулювання нахилу пильного столу
- Регулювання висоти розпилювання обертанням рукоятки
- Робочий стіл зі сталевого листа
- Регульований паралельний опір
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію не вносячи змін до інструкції та без повідомлення.
Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів магазину.
Jet JWBS-8-M компактний стрічковопильний верстат для хобі та епізодичних робіт по будинку, гаражу або господарству. Його пристрій дуже раціональний, що дозволяє реалізувати всі стандартні функції стрічкової пилки, не ускладнюючи конструкцію. Провідний шків діаметром 210 мм встановлений прямо на вал двигуна: він робить 1420 оборотів за хвилину без потреби у знижувальному редукторі. Напрямні полотна виготовлені у вигляді циліндричних штифтів, що утримують стрічку своїми торцями. У міру зношування або заміні стрічки їх регулюють, зсуваючи вздовж осі і затискаючи гвинтами з шестигранником. Поздовжню опору забезпечує ролик із шарикопідшипником. Весь верхній вузол опускається та піднімається залежно від товщини заготівлі; аналогічно влаштований нижній вузол нерухомо закріплений під робочим столом.
Для розпилювання по прямій в комплект верстата включений паралельний упор. Він фіксується на відбортуванні столу і переміщається вздовж краю вліво або вправо. Для зручності налаштування передбачена міліметрова шкала з початком відліку у площині різання. Для виконання кутових розпилів стіл можна нахиляти на кут до 45 градусів.
Верстат рекомендується підключити до системи аспірації: патрубок стружковідсмоктувача має діаметр 35 мм і знаходиться на нижньому кожусі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт усадки | 2:1 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1pxwLsN05yHJbAKnN5Ns1w-9iuhXBcLMG/view |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009 |
| Тип | пачка |
| ШтрихКод | 4824041009909 |
- Ціна: 100 ₴


