
Електропила ланцюгова APRO EPL 2200
3 392 ₴
- В наявності
- Код: 899132
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 081528; Довжина: 500; Ширина: 300; Висота: 220; Упаковка: 2; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 6.25; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 4,5; Потужність: 2200 Вт; Напрямок обертання: 5; Довжина шини: 40см/16''; Напруга мережі: 230 В / 50 Гц; Найменування для ІМ Укр: Електропила ланцюгова APRO EPL 2200; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації.; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1PdRoun9S5NbERUwaQOuOSfiBOggmL4vb/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Швидкість ланцюга: 15 м/с; Швидкість спрацьовування гальма: 0,12c; Тип ланцюга: 3/8''-0,050''(1,3мм)-57DL; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Інструмент для збирання: 1 комплект; Ланцюг пильний: 1 шт.;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина шини | 40см/16'' |
| Інструмент для збирання | 1 комплект |
| Ланцюг пильний | 1 шт. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1PdRoun9S5NbERUwaQOuOSfiBOggmL4vb/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип ланцюга | 3/8''-0,050''(1,3мм)-57DL |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| ШтрихКод | 4824041051366 |
- Ціна: 3 392 ₴

