
Анкер з кожухом і гайкою М8/10*180 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SRTR0810180
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 054987; Довжина: 225; Ширина: 70; Висота: 28; Упаковка: 150; АБЦ: B; КратностьЦены: 10; Вага: 0.88; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 10 мм; Довжина: 180 мм; Розмір “під ключ“: 13 мм; Покриття: цинк жовтий; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Анкер з кожухом і гайкою М8/10*180 цинк жовтий (пач. 10 шт.) APRO; Розмір різьби: М8; Діаметр отвору: 10 мм; Вид різьби: неповна; Тип різьби: метрична; Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт; До якої основи: для щільних повнотілих основ; Товщина закріплюваного матеріалу (max): 130 мм; Вага теоретична 1 шт.: 85.9 г; Довжина кожуха: 170 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 85.9 г |
| Вид різьби | неповна |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Довжина кожуха | 170 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Розмір різі | М8 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000012 |
| Тип різі | Метрична |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 130 мм |
| ШтрихКод | 4824041033034 |
- Ціна: 137 ₴

