Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 055013; Довжина: 260; Ширина: 260; Висота: 100; Упаковка: 150; АБЦ: C; КратностьЦены: 150; Вага: 13.1; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 12 мм; Довжина: 120 мм; Розмір “під ключ“: 14 мм; Покриття: цинк жовтий; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Анкер з кожухом і гайкою М10/12*120 цинк жовтий (ящ. 150 шт.) APRO; Розмір різьби: М10; Діаметр отвору: 12 мм; Вид різьби: неповна; Тип різьби: метрична; Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт; До якої основи: для щільних повнотілих основ; Товщина закріплюваного матеріалу (max): 55 мм; Вага теоретична 1 шт.: 84.6 г; Довжина кожуха: 105 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 84.6 г |
| Вид різьби | неповна |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Довжина кожуха | 105 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view |
| Розмір під ключ | 14 мм |
| Розмір різі | М10 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000012 |
| Тип різі | Метрична |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 55 мм |
| ШтрихКод | 4824041029754 |
- Ціна: 1 759 ₴


