Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 081113; Довжина: 725; Ширина: 575; Висота: 555; Упаковка: 1; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 88; Номінальна потужність: 5000 Вт; Розмір: 815x530x560 мм; Гарантійний термін: 24 місяці; Вага, кг: 84,7 кг; Вихідна напруга: 230 В; Напрямок обертання: 5; Потужність двигуна: 13 к.с; Тип двигуна: Одноциліндровий чотиритактний; Тип палива: Бензин А-92/95; Охолодження: Повітряне; Кількість розеток: 1 х 230В 16А; 1 х 230В 32А 1 х 12В; Об'єм паливного баку, л: 25 л; Рівень шуму: 74 дБ; Дисплей: Цифровий; Найменування для ІМ Укр: Генератор бензиновий 4-х тактний GG-50Е 5.0/5.5 кВт (електро запуск) APRO; Макс. потужність: 5500 Вт; Робоча потужність: 5000 Вт; Тип запуску: Електричний стартер/ручний; Об'єм мастила в катері: 1.1 л; Максимальна витрата палива: 1.8 л/год; Індикатор рівня палива: Має; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1AkWWJYodTglu5yJKWsQTEdJAK8bf_XNa/view; Миттєва гарантія: Нет; Упаковка: Картонна коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Свічковий ключ: 1 шт.; Генератор: 1 шт.; Штепсельна вилка: 2 шт.; Акумуляторна батарея: 1 шт.; Транспортувальні рукоятки: 2 шт.; Колеса: 2 шт.; Опора: 1 шт.; Клеми 12В: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1ZyhiLfL7LTsrMvPZ05DyKYnL2mnk8q7p/view; Матеріал обмотки альтернатора: Мідь; Великогабаритний товар: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня палива | Має |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Акумуляторна батарейка | 1 шт. |
| Великогабаритний товар | Да |
| Вага (кг) | 84,7 кг |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Генератор | 1 шт. |
| Дисплей | Цифровий |
| Клеми 12 В | 1 шт. |
| Колеса | 2 шт. |
| Кількість розеток | 1 х 230В 16А; 1 х 230В 32А 1 х 12В |
| Макс. потужність | 5500 Вт |
| Максимальна витрата палива | 1.8 л/год |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Миттєва гарантія | Немає |
| Об'єм мастила в катері | 1.1 л |
| Об'єм паливного баку, л | 25 л |
| Опора | 1 шт. |
| Охолодження | Повітряне |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1ZyhiLfL7LTsrMvPZ05DyKYnL2mnk8q7p/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1AkWWJYodTglu5yJKWsQTEdJAK8bf_XNa/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006 |
| Робоча потужність | 5000 Вт |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Транспортувальні рукоятки | 2 шт. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| ШтрихКод | 4824041048731 |
- Ціна: 27 450 ₴


