![Свердло по бетону (Бур) STHOR SDS-Max : 22x600 мм [4/20], фото 1](https://images.prom.ua/6973152555_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону (Бур) STHOR SDS-Max : 22x600 мм [4/20]
4 022 ₴
- В наявності
- Код: 899117
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 082429; Довжина: 310; Ширина: 230; Висота: 350; Упаковка: 2; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 7.7; Номінальна потужність: 1600 Вт/ 2,2 к.с; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 9,3 кг; Діаметр поршня: 44 мм; Напрямок обертання: 5; Об'єм двигуна: 49,3 см.куб; Тип двигуна: 2-х тактний; Об'єм паливного баку, л: 1,2 л; Швидкість обертання: 7500 об/хв; Рівень шуму: 114 дБ; Найменування для ІМ Укр: Тример бензиновий APRO ВТ 1600; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга, редуктор, кріплення, двигун, захисний кожух, рукоятки, наплічний ремінь.; Діаметр скошув. ліскою: 440мм; Діаметр скошування диском: 255 мм; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1VifesRraAfORAn1pGu9PDeOOIQp6ngP3/view; Миттєва гарантія: Нет; Довжина штанги: 1500 мм; Діаметр штанги: 28 мм; Карбюратор з праймером: так; Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців; Кріплення паливного баку: металеве; Витрата пального: 0,9 л/год; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Тример: 1 шт.; Катушка з ліскою: 1 шт.; Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.; Інструмент для збирання: 1 комплект; Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.; Наплічний ремінь: 1 шт.; Легкий старт: Не має; Великогабаритний товар: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Великогабаритний товар | Да |
| Вага (кг) | 9,3 кг |
| Вітрата пильного | 0,9 л/год |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Діаметр поршня | 44 мм |
| Довжина штанги | 1500 мм |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Діаметр скошув. ліскою | 440 мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Інструмент для збирання | 1 комплект |
| Карбюратор з праймером | Да |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Кріплення паливного баку | металеве |
| Легкий старт | Не має |
| Миттєва гарантія | Немає |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Об'єм паливного баку, л | 1,2 л |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1VifesRraAfORAn1pGu9PDeOOIQp6ngP3/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000014 |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Тип двигуна | 2-х тактний |
| Тример | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041052400 |
- Ціна: 4 022 ₴

