![Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" FALA; 40х 7х 5,2 см [6], фото 1](https://images.prom.ua/6973137541_trap-pidlogovij-dlya.jpg)
Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" FALA; 40х 7х 5,2 см [6]
3 332 ₴
- В наявності
- Код: 896231
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 086808; Довжина: 400; Ширина: 80; Висота: 300; Упаковка: 4; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 6.1; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2,8; Максимальні оберти: 0-1150 об./хв.; Режими: Свердління/удар/свердління з ударом; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Тип патрона: SDS+ швидкоз'ємний; Кількість ударів: до 5100 уд/хв; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 230 В; Максимальний діаметр сверління сталі: 13 мм; Максимальний діаметр сверління деревини: 30 мм; Найменування для ІМ Укр: Перфоратор прямий RH-1050 QA APRO; Макс. потужність: до 1050 Вт; Енергія удару: до 3,3 Дж; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Додаткова рукоятка, Кейс, Вимірювач глибини свердління.; Вібраційне навантаження: 14 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1-strTyMWSH1vKGyXPJAdzZJ1sFz5hkY0/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1AduSOrOGiCBXcSja6o8jzb2ZXhG81xhb/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Кейс; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Вимірювач глибини: 1 шт.; Піка: 1 шт.; Долото: 1 шт.; Перфоратор: 1 шт.; Фіксація кнопки увімкнення: Має; Максимальний діаметр сверління бетону: 30 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1A0R1kHJ9eJjaZSMPLrFm5VE5hQegfaae/view; Тест репорт: Да; Антивібраційна система: Має;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Антивібраційна система | Має |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Вимірювач глибини | 1 шт. |
| Вібраційне навантаження | 14 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Долото | 1 шт. |
| Додаткова ручка | 1 шт. |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість ударів | до 5100 уд/хв |
| Макс. потужність | до 1050 Вт |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 30 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 30 мм |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальні оберти | 0-1150 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 230 В |
| Новинка | Да |
| Перфоратор | 1 шт. |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1AduSOrOGiCBXcSja6o8jzb2ZXhG81xhb/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1A0R1kHJ9eJjaZSMPLrFm5VE5hQegfaae/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1-strTyMWSH1vKGyXPJAdzZJ1sFz5hkY0/view |
| Піка | 1 шт. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Режими | Свердління/удар/свердління з ударом |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тест-порт | Да |
| Тип патрона | SDS+ швидкоз'ємний |
| Упаковка | Кейс |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| ШтрихКод | 4824041068883 |
| Енергія удапу | до 3,3 Дж |
- Ціна: 3 332 ₴

