![Дровокол ножний YATO : до заготовки l= 430 мм, Ø= 60-180 мм, сила натиску- 1.2 т [1], фото 1](https://images.prom.ua/6451680343_drovokol-nozhnij-yato.jpg)
Дровокол ножний YATO : до заготовки l= 430 мм, Ø= 60-180 мм, сила натиску- 1.2 т [1]
2 917 ₴
- Немає в наявності
- Код: 899211
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078541; Довжина: 320; Ширина: 240; Висота: 250; Упаковка: 4; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 5; Номінальна потужність: 1600 Вт/ 2,2 к.с; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 5 кг; Матеріал корпуса: сталь; Максимальні оберти: 6000 об./хв.; Матеріал основи: Сталь; Напрямок обертання: 5; Регулювання обертів: Без регулювання обертів; Розмір пильного диска: 190 мм; Глибина розпила: під кутом 90 – 62 мм, під 45 – 45мм; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Лазерний маркер: Має; Напруга мережі: 220 (±20%); Плавний пуск: Не має; Найменування для ІМ Укр: Циркулярна пила APRO C190; Макс. потужність: до 1800 Вт; Робоча потужність: 1400 Вт; Захист від випадкового включення: Не має; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор.; Вібраційне навантаження: 1,56 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1nUofESqAv6DKGr5XA3e2K8gdKkYNAMal/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1yDI-Kkz3fXzQtcjebAKWWwjZTHRXwZL7/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Посадочный диаметр: 20 мм; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Циркулярна пила: 1 шт.; Паралельний упор: 1 шт.; Пиляльний диск: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Має; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1Wp6IyRKt_ubEN4h3Lxm-UGrpVvevU67n/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Вібраційне навантаження | 1,56 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Глибина розпила | під кутом 90 – 62 мм, під 45 – 45мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Захист від випадкового увімкнення | Не має |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Лазерний маркер | Має |
| Макс. потужність | до 1800 Вт |
| Максимальні оберти | 6000 об./хв. |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Паралельний упор | 1 шт. |
| Пиляльний диск | 1 шт. |
| Плавний пуск | Не має |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1yDI-Kkz3fXzQtcjebAKWWwjZTHRXwZL7/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1Wp6IyRKt_ubEN4h3Lxm-UGrpVvevU67n/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1nUofESqAv6DKGr5XA3e2K8gdKkYNAMal/view |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 1400 Вт |
| Розмір пильного диска | 190 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | Коробка |
| Циркулярна пила | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044184 |
- Ціна: 2 917 ₴

