
Шліфмашина ексцентрикова APRO RS500
1 662 ₴
- В наявності
- Код: 899271
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд Yato
Артикул YT-99841
Серія GRD
Матеріал ABS, TPR, нейлон, скловолокно GF30
Регулювання потоку ТАК
Кількість функцій 8
Тип струменя Центральний потік, струмінь, верхній, мантія, туман, центральний, душ, конус
Плавне регулювання струменя так
Пістолет-розпилювач з 8 типами розпилення, має регулятор потоку розпилення та блокувальний пристрій для безперервної роботи.
Виріб виготовлений з ABS. Доступні такі типи струменя: - вершина, - центральна, - конусна: - вершинний, - центральний, - конусний, - туманний, - мантійний, - струменевий, - центральний, - душовий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Вібраційне навантаження | 4,36м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 500 Вт |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/167gbfchfirnmdwqtHodyvjmKmOq-jLAq/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1H0K58i2nAdMVRSFFhObRkm1Uf8qVUBbp/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1t4KvwTdFGxoS5yUlVv6DJ1mBUZhJ_Uhm/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 420 Вт |
| Розміри основи | 125 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044191 |
- Ціна: 1 662 ₴

