
Шліфмашина вібраційна APRO FS350
1 601 ₴
- В наявності
- Код: 899281
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078546; Довжина: 310; Ширина: 110; Висота: 175; Упаковка: 6; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 2; Номінальна потужність: 250 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Максимальні оберти: 7000-14000 об./хв.; Напрямок обертання: 5; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Розміри основи: 90 х 187 мм; Напруга мережі: 220 (±20%); Найменування для ІМ Укр: Шліфмашина вібраційна APRO FS350; Макс. потужність: до 350 Вт; Робоча потужність: 300 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Пилозбірник.; Вібраційне навантаження: 3.7 м/с2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view; Амплітуда коливань: 2 мм; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/11aKetpEnThPg_BxMZmjFF9ssYcq_FfVb/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Шліфмашина: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Немає;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вібраційне навантаження | 3.7 м/с2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 350 Вт |
| Максимальні оберти | 7000-14000 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/11aKetpEnThPg_BxMZmjFF9ssYcq_FfVb/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1jZHoHcNQ3CKokzCRNdj8TYWTTD6BrCcu/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 300 Вт |
| Розміри основи | 90 х 187 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044207 |
- Ціна: 1 601 ₴

