
Стрічкова шліфувальна машина APRO SB1100
3 073 ₴
- В наявності
- Код: 899291
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078547; Довжина: 385; Ширина: 165; Висота: 180; Упаковка: 6; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 3.7; Номінальна потужність: 900 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 3,7; Напрямок обертання: 5; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Розмір шліфувальної стрічки: 76х533 мм; Швидкість руху стрічки, м/хв: 120-400 м/хв; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 220 (±20%); Найменування для ІМ Укр: Стрічкова шліфувальна машина APRO SB1100; Макс. потужність: до 1100 Вт; Робоча потужність: 1000 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. ; Вібраційне навантаження: 4,49 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1AhpZklNvCWi-gNnJzciKiF5GNz-_C9xZ/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/11Slm75Sp6CVPIt8kixe5KbY5CbQNNYkW/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Шліфмашина: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Немає;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Вібраційне навантаження | 4,49 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 1100 Вт |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/11Slm75Sp6CVPIt8kixe5KbY5CbQNNYkW/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1AhpZklNvCWi-gNnJzciKiF5GNz-_C9xZ/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76х533 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкість руху стрічки, м/хв | 120-400 м/хв |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044214 |
- Ціна: 3 073 ₴

