Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078548; Довжина: 310; Ширина: 75; Висота: 185; Упаковка: 6; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 3.63; Номінальна потужність: 900 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 3,6; Матеріал леза: Сталь 65Мн; Напрямок обертання: 5; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 220 (±20%); Максимальна частота, об/хв: 18 000; Максимальна глибина стругання: 3.0 мм; Максимальна ширина стругання: 82 мм; Найменування для ІМ Укр: Електрорубанок APRO P1100; Макс. потужність: до 1100 Вт; Робоча потужність: 1000 Вт; Захист від випадкового включення: Не має; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Паралельна напрямна, Мішок для збору стружки, Ріжковий ключ.; Вібраційне навантаження: 4,7 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1j7GlvrMPe42I_kFFtQAwOO8LfIPABH14/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1ythE9vhD_UZ8MsM2CdnXoFE1AHrIcL38/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Паралельний упор: 1 шт.; Електрорубанок: 1 шт.; Мішок для збору стружки: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Має; Кількість ножів: 1 пара (2 шт.); Тип ножів: Двосторонній ніж зі швидкою зміною;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 3,6 |
| Вібраційне навантаження | 4,7 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Електрорубанок | 1 шт. |
| Захист від випадкового увімкнення | Не має |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Кількість ножів | 1 пара (2 шт.) |
| Макс. потужність | до 1100 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 18 000 |
| Максимальна глибина стругання | 3.0 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Матеріал леза | Сталь 65Мн |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Мішок для збору стружки | 1 шт. |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Паралельний упор | 1 шт. |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1ythE9vhD_UZ8MsM2CdnXoFE1AHrIcL38/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1j7GlvrMPe42I_kFFtQAwOO8LfIPABH14/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип ножів | Двосторонній ніж зі швидкою зміною |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041044160 |
- Ціна: 2 714 ₴


