Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078819; Довжина: 220; Ширина: 77; Висота: 210; Упаковка: 10; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 1.782; Номінальна потужність: 500 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 1,8; Максимальні оберти: 0-3000 об./хв.; Напрямок обертання: 5; Регулювання обертів: Без регулювання обертів; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Кут пропилу, градусів: 0 - 45; Лазерний маркер: Не має; Маятниковий хід: Не має; Напруга мережі: 220 (±20%); Рівень шуму: Lpa 78 дБ(А) Lwa 90 дБ(А); Найменування для ІМ Укр: Лобзик електричний APRO J750; Макс. потужність: до 750 Вт; Робоча потужність: 650 Вт; Глиб. пропила: дерево: 60 мм; Глибина пропила: метал: 8 мм; Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ.; Вібраційне навантаження: 8,85 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1R8t9-PSgF4Em2RkO-ZTAnL5tT1XTIjwf/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/178PQ-8slryp0Lr-t0Nepv2UxgvqiBKEd/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Лобзик: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Має;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 1,8 |
| Вібраційне навантаження | 8,85 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гліб. пропилювання: дерево | 60 мм |
| Глибина пропила: метал | 8 мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут пропилу, градусів | 0 - 45 |
| Лазерний маркер | Не має |
| Лобзик | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 750 Вт |
| Максимальні оберти | 0-3000 об./хв. |
| Маятниковий хід | Не має |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/178PQ-8slryp0Lr-t0Nepv2UxgvqiBKEd/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1R8t9-PSgF4Em2RkO-ZTAnL5tT1XTIjwf/view |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 650 Вт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041046010 |
- Ціна: 1 635 ₴


