![Адаптер зовнішній YATO : Ø= 1/2"-3/4" [12/120], фото 1](https://images.prom.ua/6973138341_adapter-zovnishnij-yato.jpg)
Адаптер зовнішній YATO : Ø= 1/2"-3/4" [12/120]
5 088 ₴
- В наявності
- Код: 899212
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078823; Довжина: 395; Ширина: 275; Висота: 270; Упаковка: 2; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 6.5; Номінальна потужність: 2100 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 6,5; Матеріал корпуса: алюміній; Максимальні оберти: 5800 об./хв.; Матеріал основи: Сталь; Напрямок обертання: 5; Регулювання обертів: Без регулювання обертів; Розмір пильного диска: 210 мм; Глибина розпила: під кутом 90 – 73 мм, під 45 – 48мм; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Лазерний маркер: Має; Напруга мережі: 220 (±20%); Плавний пуск: Не має; Найменування для ІМ Укр: Циркулярна пила APRO С210; Макс. потужність: до 2300 Вт; Робоча потужність: 1800 Вт/2,45 к.с; Захист від випадкового включення: Не має; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор.; Вібраційне навантаження: 1,91 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1lwib1GNouUOwIBTBTMFEzBuWS112azjC/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1GjLzHkjJUcCfCvTAXCqD-ToQ9o5ClZ1n/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Посадочный диаметр: 30 мм; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Циркулярна пила: 1 шт.; Паралельний упор: 1 шт.; Пиляльний диск: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Має;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 6,5 |
| Вібраційне навантаження | 1,91 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Глибина розпила | під кутом 90 – 73 мм, під 45 – 48мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Захист від випадкового увімкнення | Не має |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Лазерний маркер | Має |
| Макс. потужність | до 2300 Вт |
| Максимальні оберти | 5800 об./хв. |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Паралельний упор | 1 шт. |
| Пиляльний диск | 1 шт. |
| Плавний пуск | Не має |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1GjLzHkjJUcCfCvTAXCqD-ToQ9o5ClZ1n/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1lwib1GNouUOwIBTBTMFEzBuWS112azjC/view |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 1800 Вт/2,45 к.с |
| Розмір пильного диска | 210 мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | Коробка |
| Циркулярна пила | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041046027 |
- Ціна: 5 088 ₴

