Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 075042; Довжина: 360; Ширина: 100; Висота: 110; Упаковка: 10; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 2.55; Номінальна потужність: 1250 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2,58; Посадковий діаметр: 22,23; Напрямок обертання: 5; Діаметр диска: 125 мм; Номінальна напруга змінного струму: 220-240 V; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Різьблення шпинделя: М14; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Максимальна частота, об/хв: 11 000; Плавний пуск: Не має; Найменування для ІМ Укр: Шліфувальна кутова машина (болгарка) APRO 125 1250 РО; Макс. потужність: до 1480 Вт; Робоча потужність: 860 Вт; Захист від випадкового включення: Не має; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Захисний кожух, Додаткова рукоятка.; Вібраційне навантаження: a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1DgKiBOrebM8tQsxH-iobaqp5k9dejcOA/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/15OrEx6xx1JSJV0Jlds3p6nLDBi7qJiVW/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Кутошліфувальна машина: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Вугільні щітки: 2 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Швидкознімний кожух: 1 шт.; Мінімальна частота, об/хв: 3900; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/14gFjLeR-Kcq6IVpcNMOD494_RdSgMEn9/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 2,58 |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Додаткова ручка | 1 шт. |
| Захист від випадкового увімкнення | Не має |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Кутошліфувальна машина | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1480 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 11 000 |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Мінімальна частота, об/хв | 3900 |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Плавний пуск | Не має |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/15OrEx6xx1JSJV0Jlds3p6nLDBi7qJiVW/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/14gFjLeR-Kcq6IVpcNMOD494_RdSgMEn9/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1DgKiBOrebM8tQsxH-iobaqp5k9dejcOA/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009,000000010,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 860 Вт |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкознімний кожух | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041036356 |
- Ціна: 1 640 ₴


