
Свердло алмазне трубчасте для скла та кераміки 120 мм INTERTOOL SD-0380
375 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-0380
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0380
| Діаметр свердла | 120 мм |
|---|---|
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Тип | свердло трубчасте |
| Вага | 0,350 кг |
| Об'єм | 0,000938 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.350 кг |
| Діаметр свердла | 120 мм |
| Обсяг | 0.000938 м. куб |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, керамічної плитки, мармуру |
| Тип | свердло трубчасте |
- Ціна: 375 ₴


