Акційний розпродаж


Інверторний зварювальний апарат Procraft Industrial TMC350 Long Range
12 800 ₴
- В наявності
- Код: 073503
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості
| Витрата повітря | 100 л/хв |
| Діапазон струму (PLASMA) | 15 - 50 А |
| Діапазон струму, (TIG) | 30 - 350 А |
| Діапазон струму, (ММА) | 30 - 350 А |
| Довжина мережевого кабелю | 1,8 м |
| Кабельний роз'єм | Dx25 |
| ККД | 85% |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 |
| Максимальна товщина різу | 14/20 мм |
| Напруга холостого ходу | 86/86/305А |
| Спосіб збудження дуги (PLASMA/TIG) | Контактний (LIFT) |
| Тиск повітря | 4 - 5 бар |
| Функції | PLASMA/MMA/TIG |
| Цикл роботи | 60 % |
| Напруга | 220±10% В |
| Вага | 5,6 кг |
| Габаритні розміри | 370х120х225 мм |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Діаметр електрода, мм | 5 |
| Потужність споживана, кВт | 5,5/5,6/3,6 |
| Клас ізоляції | F |
| Товщина різу чорних металів: чистовий/чорновий | 14 / 20 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск повітря | 4 - 5 бар |
| Діаметр електрода, мм | 5 |
| Діапазон струму (PLASMA) | 15 - 50 А |
| Діапазон струму, (TIG) | 30 - 350 А |
| Діапазон струму, (ММА) | 30 - 350 А |
| Довжина мережевого кабелю | 1,8 м |
| ККД | 85% |
| Кабельний роз'єм | Dx25 |
| Клас ізоляції | F |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 |
| Максимальна товщина різу | 20 мм |
| Споживана потужність, кВт | 5,5/5,6/3,6 |
| Напруга холостого ходу | 86/86/305А |
| Спосіб збудження дуги (PLASMA/TIG) | Контактний (LIFT) |
| Ступінь захисту | IP21S |
| Функції | PLASMA/MMA/TIG |
| Цикл роботи | 60 % |
- Ціна: 12 800 ₴








