Якщо Ви давно думаєте про те, щоб купити бензинову газонокосарку, то Procraft PLM505 — найкраще вирішення цього питання, про яке подбав виробник. Він обладнав її всім, що необхідно для стабільної, довгої та якісної роботи.
У чому переваги?
Головна перевага бензинової газонокосарки Procraft PLM505 — це доступна ціна безпосередньо від виробника й ідеально підібраний набір під цю вартість характеристик:
- чотерхтактний двигун високої потужності (4,486 кінських сил);
- 7 рівнів зрізу;
- великий об'єм травозбірника (60 л);
- роторна система стриження;
- особлива система ножа та наявність додаткового в комплекті.
Зручна функція, якою обладнана бензинова газонокосарка Procraft PLM505 з нашого інтернет-магазину, — це мульчування. У цьому разі скошена трава не просто збирається в травозбірник, а кілька разів подрібнюється, після чого рівномірно розподіляється оброблюваною поверхнею, стаючи автоматично органічним добривом.
Бензинова газонокосарка Procraft PLM505 — найкраще розв'язання Ваших проблем із густою та високою травою для ділянок великої площі.
Властивості
Потужність 3.3 кВт
Число оборотів холостого ходу 3000 об/хв
Обсяг травозбірника 60 л
Висота скошування 7 рівнів: від 25мм до 75мм
Ширина скошування області 501 мм
Об'єм двигуна 173 см³
Рівень звукового тиску 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А)
Рівень звукової потужності 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А)
Гарантований рівень звукової потужності 98 дБ(А)
Максимальное значение вибраций 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Рівень звукового тиску | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Ширина трави області | 501 мм |
- Ціна: 14 700 ₴








