Газонокосарка бензинова Procraft PLM505E — це справжній помічник, якщо поблизу вашого вдома є зона з газоном або декоративною зеленою галявиною. Вона допоможе вам акуратно підстригти траву без смуг на поверхні газону, сильних проплешок та інших дефектів естетичного характеру.
Цей пристрій укомплектований продуктивним і досить потужним бензиновим двигуном, що економно споживає паливо. У обладнанні апарата також є електричний стартер, який дає змогу його запускати в будь-яких погодних умовах.
Чому варто купити газонокосарку бензинову Procraft PLM505E?
Вам варто зупинити свій вибір на цьому приладі, тому що він:
- має оптимальну ширину захоплення трави;
- має сім різних варіантів регулювання висоти скосу;
- обладнаний вбудованою функцією мульчування;
- має чудові показники маневровості через те, що в ньому немає мережевого кабелю.
Ціна газонокосарки бензинової Procraft PLM505E оптимальна та припаде до душі всім, хто цінує високу якість за вигідною вартістю.
Якщо у вас залишилися питання з газонокосарки, телефонуйте за зазначеним на сайті телефонам, ми з радістю на них відповідаємо.
Властивості
Потужність 3.3 кВт
Число оборотів холостого ходу 3000 об/хв
Обсяг травозбірника 60 л
Висота скошування 7 рівнів: від 25мм до 70мм
Ширина скошування області 501 мм
Об'єм двигуна 173 см³
Рівень звукового тиску 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А)
Рівень звукової потужності 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А)
Гарантований рівень звукової потужності 98 дБ(А)
Максимальное значение вибраций 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Рівень звукового тиску | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Ширина трави області | 501 мм |
- Ціна: 19 700 ₴










