
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-16М (16 л)
1 512 ₴
- В наявності
- Код: GHS-16М
- +380 (93) 554-34-55
Опис
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-16М — сучасний апарат, призначений для розпилення рідин, що забезпечують ріст та захист рослин від шкідників. Підходить для використання як на невеликих присадибних ділянках, так і в професійних цілях на величезних площах.
Вбудований насос обприскувача живиться від акумуляторного елемента. Завдяки ранцевому дизайну забезпечить комфортну роботу, а міцний пластик гарантує довговічність інструменту. З технічних характеристик слід виділити об'ємний бак, ємністю 16 літрів та потужну акумуляторну батарею, якої буде достатньо для 4 годин роботи.
Компактність та невеликі габарити обприскувача додадуть зручності у роботі та зберіганні. Ранцевий акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-16М буде ідеальним рішенням для новачків та досвідчених садівників.
Характеристики:
- Довжина розпилювальної трубки, см : 65-110
- Напруга, В: 12
- Тип кріплення : Ранцеві
- Тип : Акумуляторний
- Тиск, бар : 1,5-4
- Вага, кг: 5,5
- Габарити ДхШхВ, мм : 360х185х510
- Обсяг бака, л : 16
Комплектація:
- обприскувач акумуляторний;
- комплект форсунок;
- шланг;
- штанга;
- наплічні ремені;
- зарядний пристрій;
- ущільнювальне кільце;
- паспорт;
- інструкція;
- гарантійний талон;
- картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Час безперервної роботи | 3 - 4 години |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Запорное устройство | Кран |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Ач |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 1 512 ₴










