Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPH310P - професійний пристрій для роботи в двох режимах, MMA і MIG. Маючи в своєму розпорядженні цей апарат, ви зможете здійснювати зварювання звичайним електродом і в камері зі спеціальним захисним газом із застосуванням тонкого дроту. Устаткування дозволяє робити акуратні якісні шви і підходить для аматорського та професійного використання.
Особливості моделі
- Система захисту від низької напруги в електромережі і перегріву.
- Додаткові функції - захист від залипання, кнопка гарячого старту і форсованої зварювальної дуги.
- Наявність примусової системи охолодження за допомогою вбудованого вентилятора.
- Цифровий дисплей для виведення поточних робочих даних.
- Плавне регулювання сили струму.
- Припустимий діаметр зварювального дроту - 0,8-1,0 мм, товщина електродів - 1,6-4,0 мм.
Переваги зварювального апарату
Модель Procraft SPH310P - безпечний універсальний зварювальний напівавтомат, який стане незамінним помічником у домашній майстерні і в професійній діяльності. Ергономічний корпус виконаний з надійних матеріалів і обладнаний зручною ручкою для перенесення. Вага пристрою становить 15 кг.
Властивості
Напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Вага 15 Кг
Мінімальний зварювальний струм 20 А
Максимальний зварювальний струм 310 А
Діаметр застосовуваних електродів 1,6-4,0 мм
Режим роботи MIG,MMA
Клас безпеки IP21
Напруга без навантаження 16-29 В
Прикладний зварювальний пруток 0,6-1,0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперна навантаження | 40-160(MIG) / 40-160(MMA) А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6 - 6,0 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Ізоляція | F |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Коефіцієнт корисної дії | 0.73 |
| Номінальна тривалість циклу | Х=30% 160 А/21 В; Х=60% - 117А/19 |
| Прикладної зварювальний пруток | 0,6 - 1,0 мм |
| Робоча напруга | 16 - 21 (MIG); 21.6 - 26.4 (MMA) В |
| Розміри(ДхШхВ) | 515*380*420 мм |
| Фаза | 1 |
| Неодружений напруга | У 55 |
| Частота струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 9 480 ₴











