При виконанні садових робіт не обійтися без такого електроінструменту як оббрискувач Procraft AS-12. Він чудово справляється із завданням зрошення території для хімічного захисту рослин або будь-якими іншими необхідними рідкими речовинами.
Основні переваги оббрискувача Procraft AS-12
Зручність застосування такого приладу полягає в спеціальній акумуляторній батареї з напругою 12 В. Електронасос працює самостійно без механічного підкачування. Робочий обсяг оббрискувача 12 літрів, що дозволяє зрошувати без зупинки досить велику територію. Акумуляторної батареї вистачить на безперервне використання приладу, протягом 4 годин.
Властивості
Довжина шланга 110 см
Вага 5,5 Кг
Максимальний робочий об'єм 12
Привід насоса Електродвигун 12 В
Робочий тиск 0,15-0,5 МПа
Джерело живлення двигуна акумулятор 12 В, 12 Аг
Допустима робоча температура від -10 до +40
Електроживлення зарядного пристрою 220 В, 50 Гц
Запірний пристрій Кран
Брандспойт сталевий, збірний, 47-84 см
Розміри 33*19,5*46см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Час безперервної роботи | 3 - 4 години |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Запорное устройство | Кран |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Ач |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 1 690 ₴



