
Акумуляторний обприскувач PROFI-TEC PS1610 (12 В / 8.0 Аг, зарядний пристрій)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 005970
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний обприскувач PROFI-TEC PS1610 – автономний та компактний пристрій, застосовується для дезінфекції та дезінсекції, ефективної хімічної обробки сільськогосподарських культур, фруктових садів; для зрошення, живлення і захисту рослин, також може використовуватися для миття вікон, стін та з іншою метою де потрібен розпил водних розчинів.
Особливості акумуляторного обприскувача PROFI-TEC PS1610:
- Об’ємний бак (16 л) не вимагає частого доливання робочої рідини, дозволяючи оператору не відволікатися на допоміжні операції;
- Штанга обприскувача телескопічної конструкції для коригування висоти обробки;
- Вбудований акумулятор (12 В / 8,0 Аг) забезпечує безперервне функціонування пристрою протягом тривалого часу – до 5 годин за рахунок оптимізованого енергоспоживання;
- Завдяки ранцевому виконанню інструмент максимально зручний в експлуатації;
- Протиударний бак із пластику не схильний до впливу хімічних сполук, витримує прямі сонячні промені та вплив високих температур,
- Можливість регулювання потужності зрошення зміною розпилювальних насадок;
- Завдяки широкій горловині бака для рідин істотно полегшується процес заправки, що дає можливість прискорити підготовку обприскувача до роботи;
- Вбудований вольтметр призначений для контролю за ступенем розряду батареї для своєчасної зарядки та недопущення глибокої розрідженості.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумуляторної батареї: | 12 В |
| Ємність акумуляторної батареї: | 8,0 Аг |
| Робочий тиск: | 0,15 – 0,50 мПа |
| Витрата рідини: | 3,1 л/хв |
| Максимальна температура рідини: | 35 – 45 °C |
| Дальність розпилення: | 8 – 10 м |
| Об’єм бака для препаратів: | 16 л |
| Час роботи на одному заряді: | до 5 годин |
| Вага нетто/брутто: | 4,5 / 5,2 кг |
| Габарити упаковки: | 390×200×480 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний обприскувач PROFI-TEC PS1610;
- Акумулятор 12 В / 8,0 Аг;
- Зарядний пристрій;
- Розпилювальні насадки ×4;
- Комплект ущільнювальних прокладок;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Час безперервної роботи | 3 - 4 години |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Запорное устройство | Кран |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Ач |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 1 570 ₴










