Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Число оборотів холостого ходу 3300 об/хв
- Вага 13,3 кг
- Обсяг травозбірника 35 л
- Висота скошування 6 рівнів: від 25 мм до 75 мм
- Ширина скошування області 370 мм
- Рівень звукового тиску LpA = 72,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності LwA = 90 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
- Номінальна потужність 2 х 20 В
- Рівень вібрації м / с2 0,37 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
- Діаметр передніх коліс 152 мм
- Діаметр задніх коліс 203 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність травозбірника | 25 л |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.09954 м. куб |
| Швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Тип приводу | Ремінної |
| Ширина зрізу | 320 мм |
- Ціна: 7 260 ₴











