Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Довжина шланга 110 см
- Вага 5,5 Кг
- Максимальний робочий об'єм 16 л
- Привід насоса Електродвигун 12 В
- Робочий тиск 0,15 - 0,5 МПа
- Джерело живлення двигуна акумулятор 12 В, 12 Аг
- Допустима робоча температура від -10 до +40 °C
- Електроживлення зарядного пристрою 220 В, 50 Гц
- Запірний пристрій Кран
- Брандспойт Сталевий, збірний, 47-84 см
- Розміри 38*18,5*52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Час безперервної роботи | 3 - 4 години |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Запорное устройство | Кран |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Ач |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 1 795 ₴










