кромні розміри дають змогу встановити верстат у гаражі, домашній майстерні та навіть у себе вдома. Призначений для виконання свердлильних робіт у металі, деревині, пластмасі, також в інших будматеріалах.
Eltos НСС-1600 має 5 швидкостей, оберти регулюються в межах від 580 до 2650 на хвилину через перестановку натяжного ременя на інший шків, у коробці подавач. Прозорий пластиковий екран кріпиться поверх патрона, його функція — запобігти потраплянню стружки в очі та на тіло робітника. Патрон — трикулачковий, затискає хвостовик свердла діаметром до 16 мм і максимально опускається вниз на 50 мм. Опорний майданчик можна повертати під кут (до 45) і регулювати за висотою — це дає змогу працювати з масивнішими заготовками.
Для надійної фіксації деталі передбачені спеціальні лещата, які встановлюються в пази на металевій опорі та фіксуються кріпленнями. Модель виділяється наявністю потужного 1600 ватів двигуна, невеликою масою та гарною якістю збирання. Для надання більшої стійкості та зменшення вібрації, верстат Eltos НС-1600 можна закріпити на робочому столі за допомогою отворів на станині. Свердлильний верстат Eltos НС-1600 є чудовим вибором на сьогодні, має повну комплектацію для комфортної роботи та доступну ціну.
Технічні характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 1600 ватів
- Кількість швидкостей — 5
- Оберти — 580-2650 за хвилину
- Тип патрона — ключовий
- Максимальний діаметр свердління — 16 мм
- Максимальна глибина свердління — 50 мм
- Кут нахилу робочого столу — 45 градусів
- Габарити робочого столу — 160-160 мм
- Вага — 15 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 340 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Розмір опори | 290х190 мм |
| Розмір столу | 160х160 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 4 275 ₴



