
Акумуляторний обприскувач Procraft AS16 — професійне обладнання для оброблення городу, декоративних і плодових дерев, чагарників та інших садових насаджень. Пристрій також підходить для побілювання та розпилення водоемульсійної фарби.
- Укомплектована потужним 12-вольтовим 12-амперним акумулятором із триколірним індикатором заряду.
- Робочий об'єм бака обприскувача становить 16 літрів.
- Модель обладнана збірним брандсойтом із неіржавкої сталі.
- Зручне регулювання інтенсивності обприскування.
- Витримує мороз до 10 градусів нижче нуля та сорокаградусну спеку.
- Є фільтр грубого очищення, що запобігає засміченню бака сміттям.
Модель Procraft AS-16 витримує до чотирьох годин безперервної роботи. Водночас пристрій дуже зручний в експлуатації завдяки невеликій вазі (5,5 кг) і продуманій ергономіці. Обприскувач має форму рюкзака та зручно фіксується на плечах за допомогою шлейок, рівномірно розподіляючи навантаження на всій спині.
Крім самого обприскувача, до комплекту входить зарядний пристрій і три змінні насадки.
Властивості
Довжина шланга 110 см
Вага 5,5 Кг
Максимальний робочий об'єм 16
Привід насоса Електродвигун 12 В
Робочий тиск 0,15 - 0,5 МПа
Джерело живлення двигуна акумулятор 12 В, 12 Аг
Допустима робоча температура від -10 до +40
Електроживлення зарядного пристрою 220 В, 50 Гц
Запірний пристрій Кран
Брандспойт Сталевий, збірний, 47-84 см
Розміри 38*18,5*52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Час безперервної роботи | 3 - 4 години |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Запорное устройство | Кран |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Ач |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 1 740 ₴



