
Лопата пряма із загартованим полотном із боровмісної сталі, KT-V2011
1 516,50 ₴
- В наявності
- Код: KT-V2011
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штикова лопата, що має трохи заокруглений, майже прямий, край призначена для копання м'якого ґрунту, розрівнювання поверхні.
Полотно виготовлене із загартованої боровмісної сталі. Характеризується довговічністю та міцністю. Лопата є стійкою до деформації та зносостійкою, вкрита високоякісною порошковою фарбою.
Ергономічний держак посилений додатковими ребрами жорсткості. Накладка з нековзної гуми забезпечує надійний хват та комфортну роботу. На кінці держак має зручне D-подібне руків'я.
- Загальна довжина: 125 см
- Ширина полотна: 19,5 см.
- Висота полотна: 28,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.192 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина лотка | 150 мм |
| Матеріал лотка (багнета) | сталь |
| Матеріал рукоятки | пластік + гума |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Обсяг | 0.000842 м. куб |
| Тип | лопати |
| Ширина лотка | 55 мм |
- Ціна: 1 516,50 ₴


