
Свердло ступінчасте по металу спіральне 4-12 мм INTERTOOL SD-5833
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-5833
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5833
| Тип | свердло ступінчасте |
|---|---|
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12 мм |
| Шаг | 2 мм |
| Хвостовик | шестигранний 6 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь HSS |
| Об'єм | 0,000139 куб.м |
ОПИС
Ступінчасте (крокове) свердло – відмінний помічник для делікатного свердління отворів у листових металах і пластику. Ступінчаста структура дозволяє свердлити отвори різного діаметра 4-12 мм, без заміни різального інструмента.
Переваги
- Ідеально підходить для свердління отворів у листовому металі, пластику тощо;
- Дозволяє робити отвори різних діаметрів: 4-12 мм;
- Виготовлене свердло зі швидкорізальної сталі промислового класу, твердістю 56-62 HRC для збільшення довговічності;
- Спіральні канавки для відведення стружки та ефективного свердління;
- Шестигранний хвостовик 6 мм не прослизає у патроні дриля, шурупокрута, верстата.
Якісна робота
Свердло має конічну форму, його діаметр збільшується на 2 мм за крок з глибиною 6 мм. Вигини на різальній крайці (між кожним кроком) дозволяють проточувати фаску, завдяки цьому матеріал не деформується, а отвори виходять рівними, без задирків.
Ефективне охолодження
Спіральна канавка дозволяє відводити стружку і забезпечує охолодження робочої частини інструмента. Всередині канавки нанесена шкала діаметрів, що значно спрощує роботу. Якщо не перевантажувати свердло високими обертами і використовувати змащувально-охолоджувальні рідини (ЗОР), воно гарантовано прослужить довше.
Зносостійка конструкція
Свердло виготовлене з HSS (High-SpeedSteel) сталі з твердістю за стандартом DIN 340, має основні переваги:
- Висока твердість, міцність і стійкість до зносу;
- Відмінна термічна стійкість, може працювати за високих температур без втрати твердості та міцності;
- Гарна різальна здатність забезпечує ефективне свердління і тривалий строк служби свердла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Кількість ступенів | 5 од |
| Максимальна глибина свердління | 4 |
| Матеріал виготовлення | сталь HSS |
| Обсяг | 0.000116 м. куб |
| Тип | свердло ступеневу по металу |
| Крок | 2 |
- Ціна: 107 ₴

