Новинка


Газонокосарка електрична 1.4 кВт, ширина захвату 340 мм, висота зрізу 30-80 мм, контейнер 35 літрів, STORM INTERTOOL WT-2264
3 806 ₴
- В наявності
- Код: WT-2264
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-2264
| Вага | 12,000 кг |
|---|---|
| Об'єм | 0,165300 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність травозбірника | 25 л |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.09954 м. куб |
| Швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Тип приводу | Ремінної |
| Ширина зрізу | 320 мм |
- Ціна: 3 806 ₴

