Ця модель обладнання потрібна під час свердління отворів різного діаметру, збільшення їх діаметра, також можна робити зенкування, розгортання і нарізати внутрішні різьблення в різноманітних матеріалах. Верстат може використовуватися як на великосерійному виробництві, так і в майстернях для виробництва невеликої кількості виробів.
Особливості верстата свердлильного Procraft BD1950
Модель відрізняється від інших, більш ранніх конструкцій такими особливостями:
- потужним двигуном 1950 ВТ, який має підвищену надійність;
- підйом і спуск платформи здійснюється за допомогою важільного механізму, а не вручну;
- станина виготовлена зі сплаву чавуну, що зменшує вібрацію верстата і надає йому гарну стійкість;
- верстат комплектується спеціальним кріпленням, за допомогою якого його можна встановити на верстаті;
- підвищена безпека, завдяки подвійній електроізоляції;
- рухливі вали встановлюються на підшипники опорного типу.
Зручності при роботі на свердлильному верстаті Procraft BD1950
Ця модель дозволяє свердлити отвори з високою точністю. До початку роботи верстат дозволяє:
- встановити одну з 5 швидкостей роботи, перемикання яких відбувається при перекиданні ременя приводу на інший шків, більшого або меншого діаметру;
- надійно зафіксувати свердло з діаметром хвостовика до 16 мм в трикулачні патроні.
Працювати на свердлильному верстаті Procraft BD1950 зручно і просто, модель відноситься до нового покоління обладнання.
Властивості
Напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Потужність 1950 Вт
Число оборотів холостого ходу 620-3140 об/хв
Діаметр патрона 16 мм
Вага 27 Кг
Розмір столу 190х190 мм
Кількість швидкостей 16
Діаметр свердління 3-16 мм
Висота стійки 580 мм
Розмір опори 340х205 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 480 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Розмір опори | 340х205 мм |
| Розмір столу | 190х190 мм |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 7 917 ₴











