
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS -16PRO (16л.)
1 530 ₴
- В наявності
- Код: GHS -16PRO
- +380 (93) 554-34-55
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS -16PRO - апарат поєднує в собі всі кращі характеристики! Тепер обробляти сад, город стане набагато простіше і зручніше. Шість різних насадок гарантують зручне і рівномірний розподіл рідких добрив і хімікатів, що максимально забезпечить захист Вашого врожаю! Містка бак з об'ємом 16 літрів, регульована в довжину розпилювальна трубка, регульовані плечові ремені, невеликі габарити і вага, забезпечать тривалу роботу і відсутність втоми.
Акумулятор ємністю 8 Ач з індикатором заряду батареї забезпечує автоматичну роботу помпи до 4 годин, а робочий тиск 2-4 бар і система регулювання розпилення дозволяє економно витрачати препарат. Покупці вже оцінили по достоїнству всі принади та відмінні риси даної моделі.
У комплект входить зарядний пристрій, мірний стакан, розпилювальна трубка і 6 змінних сопла, захисна маска і кліпса для кріплення розпилювальної трубки до корпусу бака.
Особливості:
- Автоматична помпа
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор оборотів двигуна
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- 6 змінних насадок для розпилення
- Невеликі габарити
- Ергономічне виконання
- Безшумна робота
- Економна витрата препарату
- Зручні регульовані шлейки
Характеристики:
- Ємність акумулятора 8 Аг
- Вага 5,5 кг.
- Габарити 375*190*455
- Гарантія 1 рік
- Довжина розпилювальної трубки 65-110 мм.
- Країна походження Китай
- Наявність помпи Так
- Об'єм бака 16 л
- Потужність 12 Вт
- Регулювання витрати рідини Так
- Тип обприскувача Акумуляторний
- Тиск 2-4 бар
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-16PRO
- Зарядний пристрій
- Розпилювальна трубка
- Змінні сопла - 5 шт.
- Кліпса для кріплення розпилювальної трубки до корпусу бака
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 47-84 см |
| Час безперервної роботи | 3 - 4 години |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Запорное устройство | Кран |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Ач |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
- Ціна: 1 530 ₴






