
Світильник акумуляторний настінний 20SMD, вуличний, сонячна панель, датчик руху INTERTOOL LB-0112
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: LB-0112
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LB-0112
| Кількість діодів | 20 SMDx3 W |
|---|---|
| Яскравість освітлення | 100 Лм |
| Особливості | датчик руху |
| Час автономної роботи | до 6 год. |
| Час заряду акумулятора | до 8 год. |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Кількість режимів | 1 |
| Ємність акумулятора | 1200 мАг |
| Тип | підвісний |
| Вага | 0,180 кг |
| Об'єм | 0,000814 куб.м |
ОПИС
Настінний вуличний прожектор на сонячній батареї з датчиком руху використовується для освітлення прибудинкових ділянок, вулиць, терас, літніх альтанок та інших територій, які потрібно освітити.
Переваги
- Час автономної роботи - 4-6 годин;
- Заряджання від сонячного світла;
- Вбудований акумулятор Li-Ion 2х1200 мАг;
- Кількість світлодіодів - 20 SMD, потужністю 3 Вт;
- Яскравий світловий потік 100 Лм;
- Датчик руху дозволить економно використовувати заряд акумулятора;
- Кнопка ввімкнення винесена на корпус для керування;
- Отвір для підвішування.
Економічний
Ліхтар оснащений датчиком руху, що робить його роботу максимально економічною, адже світло вмикається лише за необхідності. Заряджається від сонячного світла протягом 6-8 годин.
Зручний у використанні
Ємність Li-Ion батареї 2х1200 мАг дозволяє вуличному світильнику безперервно працювати 4-6 годин. Відстань спрацьовування датчика становить 3-5 метрів під кутом 120°. Кнопка ввімкнення винесена на корпус - так ви можете вимкнути світильник коли це необхідно.
Фасадний світлодіодний ліхтар легко монтується на стіну і має міцний корпус, стійкий до впливу погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.833 г |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга | 4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Дальність освітлення | 300 м |
| Ємність акумулятора | 5500 А*год |
| Обсяг | 0.006066 м. куб |
- Ціна: 153 ₴

