
Ліхтар налобний світлодіодний, пиловологозахищений корпус, 3W COB, батарейки 3 ААА INTERTOOL LB-0304
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: LB-0304
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LB-0304
| Тип | налобний |
|---|---|
| Кількість діодів | COBx3W |
| Яскравість освітлення | 150 Лм |
| Кількість режимів | 3 |
| Батарея | 3хААА |
| Час автономної роботи | до 9 год. |
| Вага | 0,153 кг |
| Об'єм | 0,001528 куб.м |
ОПИС



Призначення
Налобний ліхтарик стане незамінним помічником у різноманітних побутових роботах, в туристичних походах, на риболовлі, а також забезпечить якісне освітлення робочого простору майстрам, електрикам тощо. Також може використовуватися як автономне джерело світла за відсутності електромережі і в польових умовах.

Режими роботи
У ліхтарику є можливість змінювати яскравість світіння, залежно від ситуації та налаштуватися під неї: зекономити заряд батарейок чи максимально освітити простір перед собою:
- 50% - ближнє світло, щадне до очей;
- 100% - дальнє світло з максимальною потужністю 150 Лм;
- мерехтіння для екстрених ситуацій.

Простий і надійний
Проста конструкція налобного ліхтарика і якісні матеріали виготовлення для максимально тривалої служби. Корпус виготовлений з легкого і якісного пластику, а пиловологозахист вбереже ліхтарик від негативного впливу навколишнього середовища. Працює він від звичайних батарейок типу ААА.

Зручний у використанні
Ліхтарик дуже зручний у випадку, коли необхідно звільнити руки і освітити простір перед собою. Обід регулюється під ваші параметри, а м'яка резинка не здавлює і не створює дискомфорт, що дозволяє використовувати ліхтар протягом тривалого часу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ємність акумулятору | 5500 мАг |
| Вага | 1.833 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Дальність освітлення | 300 м |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга | 4 В |
| Обсяг | 0.006066 м. куб |
- Ціна: 148 ₴








