
Ліхтар налобний акумуляторний XPE+2SMD+2RED SMD, 6 режимів роботи, сенсор, STORM INTERTOOL LB-0310
309 ₴
- Немає в наявності
- Код: LB-0310
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LB-0310
| Тип | налобний |
|---|---|
| Кількість діодів | XPE, SMDх3W |
| Яскравість освітлення | 120 Лм |
| Кількість режимів | 6 |
| Батарея | Li-Ion |
| Час автономної роботи | до 4 год. |
| Особливості | датчик руху |
| Ємність акумулятора | 1200 мАг |
| Вага | 0,122 кг |
| Об'єм | 0,000978 куб.м |
ОПИС



Призначення
Налобний ліхтарик стане незамінним помічником у різноманітних побутових роботах, в туристичних походах, на риболовлі, а також забезпечить якісне освітлення робочого простору майстрам, електрикам тощо. Також може використовуватися як автономне джерело світла за відсутності електромережі і в польових умовах.

Режими роботи
У ліхтарику є можливість змінювати яскравість світіння залежно від ситуації і налаштуватися під неї: зекономити заряд акумулятора чи максимально освітити простір перед собою:
- 50% - ближнє світло, щадне до очей;
- 100% - дальнє світло з максимальною потужністю 120 Лм;
- червоне миготіння для екстрених ситуацій.

Економічний
Налобний ліхтар оснащений датчиком руху рук, що робить його роботу максимально економічною, адже світло вмикається тільки за необхідності. Заряджається ліхтар від мережі за допомогою USB шнура з конектором Type-C, який входить до комплекту. Ємність акумулятора становить 1200 мАг, його вистачає на 2-4 години безперервної роботи.

Зручний у використанні
Ліхтарик дуже зручний у випадку, коли необхідно звільнити руки і освітити простір перед собою. Обід регулюється під ваші параметри, а м'яка резинка не здавлює і не створює дискомфорт, що дозволяє використовувати ліхтар протягом тривалого часу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ємність акумулятору | 5500 мАг |
| Вага | 1.833 г |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Дальність освітлення | 300 м |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга | 4 В |
| Обсяг | 0.006066 м. куб |
- Ціна: 309 ₴





