Акція


Акумуляторний клейовий пістолет PROFI-TEC PGG1120V POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
1 290 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006109
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний клейовий пістолет PROFI-TEC PGG1120V – призначений для склеювання паперу, картону, тканини, шкіри, пластику, дерева, металу, каменю та інших матеріалів. Даний пристрій широко використовується для різних будівельних, сантехнічних та кріпильних завдань, герметизації і закладення швів, реставрації, флористики та рукоділля.
Особливості акумуляторного клейового пістолета PROFI-TEC PGG1120V:
- Забезпечує точність та зручність при нанесенні клею, що робить його відмінним інструментом для деталізованих робіт;
- Час розігріву до робочого стану – максимум 5 хвилини;
- Сумісний із будь-якими клейовими стрижнями, діаметр яких становить 11 мм;
- Двопальцевий пусковий механізм для захисту від випадкового пуску;
- Обгумована рукоятка не ковзає в руці і забезпечує комфортне захоплення;
- Може використовувати різні види клею, такі як універсальний, гарячий чи холодний клей, в залежностівід завдання;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-Ion |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Робоча температура: | 230 – 250 °С |
| Час нагріву: | 3 – 5 хв |
| Діаметр стрижня: | 11 мм |
| Довжина стрижня: | 200 мм |
| Вага нетто / брутто: | |
| Габарити упаковки: | |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний клейовий пістолет PROFI-TEC PGG1120V;
- Універсальні клейові стрижні;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 290 ₴








