Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двопортовий зарядний пристрій PROFI-TEC PCD20/2 dual – надійний пристрій, використовується для заряджання всіх типів акумуляторних батарей серії PowerLine та призначений для одночасного заряджання двох батарей.
Особливості двопортового зарядного пристрою PROFI-TEC PCD20/2 dual:
- Одночасне заряджання 2-х батарей (2×2.0 А);
- Охолодження акумуляторної батареї, під час заряджання.
- Контроль працездатності акумуляторної батареї;
- Індикатор поточного стану зарядного пристрою;
- Стабільність та надійність, простота експлуатації.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга живлення: | 230 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Максимальна вихідна напруга: | 20 В |
| Сила струму: | 2,0 А |
| Габарити упаковки: | 210×140×85 мм |
| Вага нетто / брутто: | 0,5 / 0,6 кг |
| Гарантія: | 6 місяців |
Комплект поставки:
- Двопортовий зарядний пристрій PROFI-TEC PCD20/2 dual;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 690 ₴







