Акція


Акумуляторна повітродувка PROFI-TEC PLB2036BL POWERLine (1×PT2050HE (4.0 Аг), зарядний пристрій)
3 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006398
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна повітродувка PROFI-TEC PLB2036BL – потужна модель призначена для змітання сміття, опалого листя, рослинних відходів у купу, очищення важкодоступних місць від сміття та пилу, видування тирси в майстернях.
Особливості акумуляторної повітродувки PROFI-TEC PLB2036BL:
- Потужний двигун забезпечує високий об’єм та швидкість повітря;
- Компактний та легкий інструмент для роботи однією рукою;
- Кількість обертів холостого ходу плавно регулюється у широкому діапазоні;
- Низький рівень шуму;
- Раціональне споживання енергії залежно від поточного навантаження продовжує термін служби елементів живлення;
- Оскільки насадки обладнання легко демонтуються, повітродувка не займає багато місця при зберіганні;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | щітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 18000 об/хв |
| Швидкість повітряного потоку: | 2,6 м/хв |
| Максимальний тиск при видуві: | 5,4 кПа (50 мбар) |
| Вага з батареєю 5 Аг: | 2,3 кг |
| Вага нетто/брутто: | 1,8 / 3,4 кг |
| Габарити упаковки: | 500×220×260 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторна повітродувка PROFI-TEC PLB2036BL;
- Сопло;
- Акумулятор PT2050HE (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 3 490 ₴






