Новинка


Тример акумуляторний з безщітковим двигуном 40 В (2х20 В), без ЗП та АКБ, STORM INTERTOOL WT-9213
4 000 ₴
- В наявності
- Код: WT-9213
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример акумуляторний з безщітковим двигуном 40 В (2х20 В), 6000 об/хв, діаметр обертання диска/ліски 255/350 мм, котушка + 3-х зубчастий ніж, без ЗП та АКБ, STORM INTERTOOL WT-9213
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-9213
| Напруга живлення | 40 (2 х 20) В |
|---|---|
| Тип двигуна</th> | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6000 об/хв |
| Діаметр робочої поверхні | 255/350 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 3,800 кг |
| Об'єм | 0,035475 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-ion (не входить до набору поставки) |
| Гарантія | 3 місяців |
| Максимальна глибина пропилу | 62 мм/90 градусів; 45 мм/45 градусів |
| Напруга | 20 В |
| Обсяг | 0.019689 м. куб |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Повороти неодруженого ходу | 4500 об/мін |
- Ціна: 4 000 ₴










