Новинка


Міні-пилка ланцюгова акумуляторна 20 В, шина 10 см, 4 м/с, без ЗП та АКБ, STORM INTERTOOL WT-9110
964 ₴
- В наявності
- Код: WT-9110
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-9110
| Напруга живлення | 20 В |
|---|---|
| Шина | 10 см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 4 м/сек |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 1,400 кг |
| Об'єм | 0,008100 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 7.65 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-ion (не входить до набору поставки) |
| Гарантія | 3 місяців |
| Максимальна глибина пропилу | 62 мм/90 градусів; 45 мм/45 градусів |
| Напруга | 20 В |
| Обсяг | 0.019689 м. куб |
| Повороти неодруженого ходу | 4500 об/мін |
- Ціна: 964 ₴










