Новинка


Акумуляторний перфоратор PROFI-TEC PBH201 POWERLine (2×PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
6 690 ₴
- В наявності
- Код: 006286
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний перфоратор PROFI-TEC PBH201 – потужний інструмент, призначений свердління отвору в м’яких і твердих матеріалах, має функцію удару для збивання облицювальної плитки, демонтажних робіт.
Особливості акумуляторного перфоратора PROFI-TEC PBH201:
- Наявність 3-х режимів роботи: свердління, свердління з ударом та довбання;
- Зручний патрон SDS+ для легкої зміни витратних матеріалів;
- Високий крутний момент, велика кількість ударів та високі швидкості забезпечують оперативне виконання робіт;
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту;
- Запобіжна муфта зупиняє свердло під час заклинювання та захищає користувача від різних травм;
- Обмежувач глибини легко допомагає зробити однакові отвори;
- Безщітковий двигун витримує підвищені навантаження і потребує мінімального техобслуговування;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Тип патрона: | SDS-Plus |
| Сила удару: | 3,0 Дж |
| Кількість режимів роботи: | 3 (свердління, свердління з ударом та довбання) |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 1165 об/хв |
| Частота ударів: | 0 – 4300 уд/хв |
| Максимальний діаметр свердління (метал): | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон): | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево): | 30 мм |
| Вага нетто / брутто: | 2,3 / 5,4 кг |
| Габарити упаковки: | 420×360×120 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний перфоратор PROFI-TEC PBH201;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
- Ціна: 6 690 ₴

