Акція


Акумуляторний мультитул (реноватор) PROFI-TEC PCM420BL POWERLine (2×PT2020MP (2.0 Аг), зарядний пристрій)
4 290 ₴
- В наявності
- Код: 006292
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний мультитул PROFI-TEC PCM420BL – призначений для різання та шліфування гіпсокартону, дерева, металу, пластику, композитних та багатьох інших матеріалів. Модифікація поєднує оптимальний кут осциляції та високочастотний вібровплив, завдяки чому досягається відмінний результат за короткий відрізок часу.
Особливості акумуляторного мультитула PROFI-TEC PCM420BL:
- Широкий кут осциляції 4° дає змогу швидко різати, розпилювати, шліфувати та зачищати;
- М’які вставки на корпусі забезпечують надійний хват без ковзання руки;
- Регулятор обертів дозволить оперативно виставити бажаний режим під конкретну операцію;
- Швидка заміна оснастки дозволяє легко переходити від шліфування до різання та назад;
- Інструмент витримує тривалі навантаження під час роботи без пауз;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість швидкостей роботи: | 6 |
| Частота коливань: | 5000-20500 кол/хв |
| Кут коливань: | 4,0° |
| Вага нетто / брутто: | 0,8 / 3,0 кг |
| Габарити упаковки: | 390×285×105 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний мультитул PROFI-TEC PCM420BL;
- Рукоятка;
- Комплект шліфувального паперу×15;
- Дельташліфпластина;
- Набір пиляльних полотен×6;
- Акумулятори PT2020MP (2.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 4 290 ₴









