Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Амперна навантаження 20 - 180 А
- Напруга 220 - 240 В
- Частота струму 50 Гц
- Вага 14,5 кг
- Діаметр застосовуваних електродів 2 - 5,0 мм
- Прикладний зварювальний пруток 0,6 - 1,0 мм
- Клас захисту IP21S
- Швидкість подачі 2,5 - 12 м/хв
- Потужність споживана, кВт 6,5 кВт
- Довжина кабелю затиску на масу 2,2м; Максимальний струм – 300 А
- Довжина кабелю держателя електродів 2,8м; Максимальний струм – 200 А
- Робочий цикл при максимальному струмі (%) 30% при 40 °C
- Ефективність, % 85
- Діаметр ролика 200 мм
- Довжина кабеля 3 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперна навантаження | 40-160(MIG) / 40-160(MMA) А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6 - 6,0 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Ізоляція | F |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Коефіцієнт корисної дії | 0.73 |
| Номінальна тривалість циклу | Х=30% 160 А/21 В; Х=60% - 117А/19 |
| Прикладної зварювальний пруток | 0,6 - 1,0 мм |
| Робоча напруга | 16 - 21 (MIG); 21.6 - 26.4 (MMA) В |
| Розміри(ДхШхВ) | 515*380*420 мм |
| Фаза | 1 |
| Неодружений напруга | У 55 |
| Частота струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 8 310 ₴











