Акція


Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA20BL POWERLine (2×PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
4 464 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006593
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA20BL – потужний та зручний пристрій, призначений для обрізання, шліфування та зачистки виробів виготовлених з різних матеріалів (камінь, бетон, цегла, метал) та використовується при виконанні будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт.
Особилвості акумуляторної кутової шліфувальної машини PROFI-TEC DGA20BL:
- Ефективне охолодження двигуна;
- Компактні розміри та ергономічний дизайн;
- Конструкція виконана із міцних та довговічних матеріалів;
- Регулювання обертів;
- Вбудований індикатор рівня заряду;
- Надійний та продуктивний безщітковий двигун;
- Антивібраційна прогумована рукоятка;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу: | 8500 об/хв |
| Діаметр диска: | 125 мм |
| Різьба шпинделя: | М14 |
| Вага з батареєю 4.0 Аг: | 2,1 кг |
| Вага нетто / брутто: | 1,6 / 3,7 кг |
| Габарити упаковки: | 440×215×240 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA20BL;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій PROFI-TEC BC20V;
- Диски ×2;
- Захисний кожух;
- Додаткова рукоятка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Сумка для траспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 4 464 ₴

